Terms & Cond

KULLANIM ŞARTLARI

Merhaba, Panda Not Kullanım Şartları ve Koşullarına (“Şartlarına”) hoş geldiniz. Aşağıda gördüğünüz Şartlar önemlidir çünkü bunlar:

 • Prof. Dr Celal Şengör’den sonraki en büyük Jeologumuz Melike Akgüller (@mllkgllr) site içinde ve sosyal medya hesaplarımızda her türlü sorumluluktan tartışmasız muaftır.
 • Panda Not’taki yasal haklarınızı belirtir
 • Panda Not kullandığınızda bize verdiğiniz hakları açıklar
 • Panda Not kullanırken herkesin uyması gereken kuralları açıklar
 • Bir toplu dava feragati ve ortaya çıkabilecek tüm anlaşmazlıkları tahkim yoluyla çözmeye dair bir anlaşma içerir

Lütfen bu Şartları, Gizlilik Politikamızı ve bu belgede atıfta bulunulan diğer tüm şartları dikkatlice okuyun.

Bu Şartlar, PandaNot.com adresinde bulunan pazar yerimizi ve ilgili alt alanları (ile birlikte, “Panda Not Pazaryeri”), barındırabileceğimiz bağlı web sayfalarını, mobil uygulamalarımız (“Uygulamalar”) ve sunabileceğimiz diğer tüm hizmetlerin kullanımını açıklar.

Panda Not Pazaryeri, eğitimcilerin ve içerik oluşturucuların öğretme ve öğrenme, sınıf dekoru ve bu tür eserler oluşturmak için gerekli malzemeleri (“Kaynaklar”) keşfetmeleri, satın almaları, satmaları ve paylaşmaları için açık bir platform sunmaktadır. Kaynaklar, elektronik olarak teslim edilen dosyaları, dijital ürünleri, video akışını, fiziksel veya kullanılmış ürünleri ve diğer ürün türlerini içerebilir. Panda Not, herhangi bir ürün türüne yönelik desteği değiştirebilir, ekleyebilir, sonlandırabilir veya kullanılabilirliğini sınırlayabilir. Bir Kaynak, Kaynak başlığı, açıklaması ve diğer listeleme bilgileri ile birlikte bir “Kaynak Listesi” oluşturur. Panda Not, hiçbir zaman Satıcılarımız için veya Satıcılarımız adına Kaynak sahibi olmaz veya satmaz.

Panda Not Pazaryeri kullanıcıları arasında, bir Panda Not hesabı (“Hesap”) (“Üyeler”) kaydeden üyeler ve bir hesaba kaydolmadan pazara göz atan ziyaretçiler (“Ziyaretçiler”) dahildir. (Ziyaretçiler ve Üyeler birlikte “Kullanıcılarımız” dır.)

Hizmetlerimizi Ziyaretçi, Üye veya başka bir şekilde kullanarak, Gizlilik Politikamız, Telif Hakkı ve Ticari Marka Politikamız, Topluluk Kuralları, Satıcı Ücretleri ve Ödeme Oranları Politikası, Okul Kullanıcıları için Panda Not Şartları dahil olmak üzere bu şartları izlemeyi kabul edersiniz. Sözleşme (geçerli olduğu gibi), Satıcılar için Panda Not Okul Erişimi Ek Şartları (Panda Not Okul Erişimi’ne Satıcı olarak katılıyorsanız) ve bu Şartların bir parçası olarak dahil edilen diğer şartlar veya politikalar.

1. Üyelik

Bu bölüm, topluluğumuza kimlerin katılmaya uygun olduğu, nasıl hesap oluşturulacağı ve sunduğumuz hesap türleri hakkında bilgi sağlar. Hizmetlerimizin birçok özelliğini kullanmak için, bize Üye olarak kaydolmanızı istiyoruz. Bazı Üyeler Kaynaklar (Satıcılar) gönderir, paylaşır ve satar, diğer Üyeler hesaplarını yalnızca Kaynaklara (Alıcılar) göz atmak, satın almak ve indirmek için kullanır ve bazıları her ikisini de yapar. Ayrıca okullara Panda Not’a katılma ve öğretmenleriyle (Kuruluşlar) bağlantı kurma olanağı sunuyoruz.

A. UYGUNLUK

Hizmetlerimizin birçok yönünü kullanmak için Üye olmanız istenecektir. Yalnızca 18 yaşında veya daha büyük olan kişiler Üye olabilir. Bir Hesap açarak veya Hizmetlerimizi kullanarak en az 18 yaşında olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz.

Bir Hesap oluşturduğunuzda, verdiğiniz bilgilerin doğru ve doğru olması gerekir. Sahte veya yanlış bilgi vermeyin, başkasının haklarını ihlal eden bilgiler vermeyin ve başkasının kimliğine bürünme.

Hesabınızı doğrulamak için istediğiniz zaman yaşınızı veya kimliğinizi kanıtlayabiliriz ve bu kuralı ihlal ederseniz veya yaşınızı veya kimliğinizi doğrulayamıyorsak Hesabınıza erişimi kapatabilir veya askıya alabiliriz.

Bir okul, kuruluş, hükümet, işletme veya başka bir kuruluşsanız, e-posta adresi Hesap ile ilişkilendirilmiş olan kişinin, kuruluşu bu Sözleşmeye bağlama yetkisi olmalıdır.

Hesabınız Panda Not tarafından kapatıldıysa, artık topluluğumuzun bir üyesi olmaya uygun değilsiniz.

B. KULLANICI ADI ve ŞİFRE

Hesabınız için bir kullanıcı adı seçmeniz istenecektir. Kullanıcı adınız benzersiz olmalı ve uygunsuz, rahatsız edici veya başka birinin haklarını ihlal eden bir şey olamaz.

Ayrıca, Hesabınızı korumak için bir şifre seçmeniz istenir. Bu bilgiler birlikte Hesabınıza erişmek için kullanılır. Giriş bilgilerinizi gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır ve yetkiniz olsun ya da olmasın Hesabınız altında gerçekleşen her türlü faaliyetten siz sorumlusunuz. Hesabınıza yetkisiz bir kişi tarafından erişildiğini düşünüyorsanız, yardımcı olabilmemiz için lütfen destek@pandanot.com adresinden Müşteri Deneyimi ekibimizle mümkün olan en kısa sürede iletişime geçin.

C. ÜYELİK ÇEŞİTLERİ

Alıcılar. Hizmetlerimizi Kaynak satın almak ve indirmek için (“Alıcı”, “Alıcı Üyeliği”) kullanmak için Alıcı olarak Panda Not’a katılabilirsiniz. Bir Alıcı Hesabı, adı ve e-posta adresi Hesap profilinde listelenen kişiye aittir. Bir Alıcı olarak, satın alma yapabilir, ücretsiz ve satın alınan Kaynaklar indirebilir, Geri Bildirim, sorular, yorumlar, istekler veya diğer genel mesajlar (“İletişim”) gönderebilir, özel ürünler için istek gönderebilir, diğer Üyelere bağlanabilir, Okul veya bir Organizasyon ve sunabileceğimiz diğer özelliklerin ve hizmetlerin keyfini çıkarın.

Satıcılar. Satıcı olarak Hizmetlerimiz (“Satıcı”, “Satıcı Üyeliği”) aracılığıyla Kaynakları sunmanıza ve satmanıza olanak tanıyan ek özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Satıcılar, kendi yazarlık eserlerini sunan bireyleri (“Öğretmen Yazarları”) ve bir veya daha fazla çalışan veya görevlendirilmiş yazar (“Yayıncılar”) tarafından üretilen materyalleri sunan kurum veya kuruluşları içerir. Panda Not, kendi takdirimize bağlı olarak, istediğiniz zaman Satıcı Üyeliği türünüzü değiştirme hakkını saklı tutar. (Satıcı Üyelikleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki D bölümüne bakın.)

Satıcı Üyelikleri, Alıcı Üyeliklerinin tüm özelliklerine ek olarak Kaynakları yükleme ve satma, satış verilerine erişme, promosyon alanı satın alma, pazarlama özelliklerine ve araçlarına erişme ve ek bilgi ve iletişim özelliklerine erişme yeteneğine sahiptir. Bir Satıcının kullanabileceği araçlar ve özellikler Satıcının seçtiği Üyelik düzeyine bağlıdır.

Organizasyonlar. Kaynak satın almak ve indirmek için Okullar veya Okullar için Panda Not (“Kuruluş Üyeliği”) kullanan diğer kuruluşlar gibi kullanıcılar, bu Koşulların bir parçası olarak dahil edilen Okullar için Panda Not Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerine tabidir. Hesaplarını bir Kuruluşa bağlayan üyeler, bu Şartlara ve Okullar için Panda Not Kullanıcı Anlaşması hükümlerine uymalıdır.

D. ÜYELİKLER VE ÜCRETLER

Satın alma işlemleri, vergiler ve ücretler. Panda Not’tan alışveriş yaptığınızda, geçerli vergiler de dahil olmak üzere ödenmesi gereken tutarları ödemekle yükümlüsünüz. Panda Not’tan satın aldığınızda, her bir öğenin liste fiyatı, geçerli yerel satış vergileri ve siparişinizle ilişkili tüm ücretler sizden tahsil edilecektir. Sipariş vererek, sağladığınız fatura bilgilerinin doğru olduğunu beyan ve garanti edersiniz. Panda Not, Satıcıların bir yükümlülük belirledikleri eyaletlerde geçerli siparişler üzerinden satış vergisi toplamasına olanak tanır. Panda Not, Satıcılarımız tarafından sağlanan bilgilerden sorumlu değildir ve satış vergisi hesaplamalarının doğruluğunu garanti etmez. Satış vergisi siparişiniz için geçerli olduğunda, ödenmesi gereken vergi tutarı ödeme sırasında tahmin edilir ve siparişiniz işleme alındığında tahsil edilecek nihai satış vergisi tutarından farklı olabilir. Satış vergisi alınmadığında, satın alma işleminiz için geçerli olabilecek herhangi bir kullanım vergisinin ödenmesinden yalnızca siz sorumlusunuz ve bu vergileri ödemek için bir kullanım vergisi beyannamesi vermeniz istenebilir.

Alıcılar. Alıcı olarak katılmak ücretsizdir. Alıcılar istedikleri zaman ve geçerli ücretleri ödedikten sonra Satıcı Üyeliğine yükseltebilir.

Satıcılar. Panda Not birden fazla Satıcı Üyeliği seçeneği sunar. Her Satıcı Üyeliği farklı özelliklere ve ayrıcalıklara, Ödeme Oranlarına ve Ücretlere sahiptir.

“Ücretler”, (1) her üyelik döneminden tahsil edilen üyelik abonelik ücretlerini (“Üyelik Ücretleri”) ve (2) satılan Kaynak başına tahsil edilen ücretleri (“İşlem Ücretleri”) içerir.

“Pazaryeri Ödeme Oranı”, Panda Not Pazaryeri üzerinden sattığınız her bir Kaynak için kazandığınız satış fiyatının yüzdesi olarak tanımlanır. Anlaşılır olması açısından, Panda Not Okul Erişimi aracılığıyla satılan veya erişilen Kaynaklar (Panda Not Okul Erişimi Satıcılar için Ek Koşullarda daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi) Panda Not Pazaryeri aracılığıyla satılmış olarak kabul edilmez. Marketplace Ödeme Oranları, Kaynak türüne ve Üyelik düzeyinize bağlı olarak değişebilir. Geçerli Marketplace Ödeme Oranı, herhangi bir İşlem Ücreti veya Nakliye Ücreti uygulanmadan önce yalnızca her bir Kaynağın satış fiyatına uygulanır. Satış fiyatının geri kalan tutarı servis ücreti olarak Panda Not tarafından tutulur. Pazar Yeri Kazançları ve Ödemeleri hakkında ek bilgi için Bölüm 5’e bakın.

Her Satıcı Üyeliği için Ücretler ve Pazar Yeri Ödeme Oranları, bu Koşulların bir parçası olarak dahil edilen Satıcı Ücretleri ve Ödeme Oranları Politikamızda tanımlanmıştır. Panda Not Okul Erişimi’ne Satıcı olarak katılırsanız, geçerli Okul Erişimi Ödeme Oranları için lütfen Panda Not Okul Erişimi Satıcılar için Ek Koşullarımıza bakın. Üyelik Ücretinin geçerli olduğu herhangi bir üyelik için, yenilemeyi iptal etmediğiniz sürece üyeliğiniz her dönemi otomatik olarak yenileyecektir. Yenilemenizi nasıl iptal edeceğinizi öğrenmek için burayı tıklayın veya bize ulaşın.

Kendi takdirimize bağlı olarak, sunduğumuz Üyeliklerde, her Üyelik için mevcut ayrıcalıklarda ve özelliklerde ve ayrıca her Üyelikle ilişkili Ücretler ve Pazar Yeri Ödeme Oranlarında değişiklik yapabiliriz.

Pazar Yeri Ödeme Oranlarındaki herhangi bir Ücret artışı veya değişikliğinden önce, etkilenen tüm Kullanıcıları bu Şartlar uyarınca hesapla ilişkili e-posta adresinden haberdar edeceğiz. Pazar Yeri Ödeme Oranlarındaki değişiklikler, herhangi bir Satıcı Üyelik Ücreti yenileme tarihinden bağımsız olarak, belirtilen geçerlilik tarihi itibariyle etkilenen tüm Satıcılara uygulanacaktır. Üyelik Ücretlerindeki herhangi bir artış, yalnızca değişikliğin yürürlüğe girmesinden sonra yapılan yenilemelere uygulanacaktır.

Satıcılar, maruz kalabilecekleri diğer ücret veya masraflardan ve Hizmetlerimizi kullanmanın bir sonucu olarak gelebilecek geçerli gelir, satış veya diğer vergileri ödemekten sorumludur.

E. BAĞLAYICILIK

Bu Şartlar, sizinle Panda Not ​​arasındaki tüm sözleşmedir ve Panda Not ​​ile ilişkinizi yönetir. Hizmetlerimizin Üyesi olmak, sizinle Panda Not ​​arasında bir acentelik, istihdam veya ortaklık ilişkisi oluşturmaz. Panda Not, herhangi bir Üyenin işvereni değildir ve herhangi bir Üyenin temsilcisi değildir.

F. HESAP KAPATMA

Panda Not Tarafından Kapanış. Kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir Üyenin Hesabını herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak veya bildirmeden kapatabilir veya askıya alabiliriz.

Üye Tarafından Kapanış. Bize bildirmeden Panda Not hesabınızı istediğiniz zaman kapatma hakkına sahipsiniz. Hesabınızı Temel Hesap sayfanızdan veya yardım için bizimle iletişime geçerek kapatabilirsiniz.

Hesap Kapanışının Etkisi. Hesabınız kapatıldıktan sonra artık Hesap bilgilerinize, geçmiş satın alma işlemlerine, yüklenen Kaynaklara ve Hizmetlerimizin Hesap gerektiren birçok özelliğine erişemeyeceksiniz. Hesabınızı kendi kendinize kapatırsanız, tekrar giriş yaparak Hesabınızı istediğiniz zaman yeniden açabilirsiniz. Panda Not’un Hesabınızı kapattıktan sonra tekrar açılmasını istemiyorsanız, lütfen bize yazın.

Hesabınız kapalıysa, Panda Not sitesine gönderdiğiniz iletiler kaldırılmaz. Hesabınızı kapatmadan önce bazı İletişimleri kendi takdirinize bağlı olarak kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz. Hesap bilgileriniz ve veri saklama uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için buradaki Gizlilik Politikamıza göz atın.

Satıcıysanız, gönderdiğiniz Kaynaklar artık aranamayacak ve Kaynak sayfalarınız Kullanıcılar tarafından kullanılamayacak, ancak ücretli Kaynaklarınıza daha önce satın almış olan Üye Hesapları erişebilecektir.

Hizmetlere Durdurma. Hizmetlerimizi herhangi bir zamanda değiştirebilir, askıya alabilir veya durdurabiliriz. Hizmetlerimizdeki herhangi bir askıya alma veya devam etmeme, Hizmetlerimizden satın almış olabileceğiniz Kaynaklar veya diğer malzemeler dahil olmak üzere Hesabınızın ve Hizmetlerimize yüklediğiniz herhangi bir Kaynak veya İletişimin (topluca “İçerik”) bulunmayabileceği anlamına gelebilir. sizin veya diğer Kullanıcıların kullanımına açıktır. Hizmetlerimizdeki herhangi bir değişiklik, askıya alma veya devam etmemenin satın aldığınız herhangi bir Kaynağa erişim kaybı veya geçici veya kalıcı olarak Kaynakları Satış yoluyla satamamamızdan kaynaklanan gelir kaybı dahil olmak üzere herhangi bir etkisinden sorumlu değiliz.

2. Panda Not Topluluğu

Bizim için Panda Not’un eğitimcilerin yeni ve daha iyi öğretme yollarını paylaşmaları ve keşfetmeleri için güvenli, destekleyici, işbirliğine açık bir topluluk olması ve her zaman kalması önemlidir. Bu bölüm, ister satın alırken, ister satar, ister ücretsiz kaynak indiriyor olun, ister yalnızca göz atıyor olun, Panda Not’u kullanırken izlemeniz gereken kuralları ana hatlarıyla belirtir. Temel olarak, saygılı olun, gerçeği söyleyin, yasalara uyun ve sağduyunuzu kullanın.

A. TOPLULUK REHBERLERİ

Hizmetlerimizin Kullanıcısı olarak, bu Şartların bir parçası olarak dahil edilen Topluluk Kurallarımıza uymanız gerekir. Bu kuralları kendi takdirimize bağlı olarak değiştirebilir veya ekleyebiliriz. Bu kurallardan herhangi birini ihlal ederseniz, Yayınladığınız İçeriğin kaldırılması, Hesabınızdan Kaynakların kaldırılması, Hesabınızın askıya alınması veya feshedilmesi, Alıcınıza geri ödeme yapılması veya yaptığımız herhangi bir ek işlem gibi Hesabınıza karşı işlem yapabiliriz gerekli görmek.

B. YORUMLAR, DEĞERLENDİRMELER VE ELEŞTİRİLER

Bir derecelendirme ve yorum (“Geri Bildirim”) sağlayarak ücretsiz olarak satın aldığınız veya indirdiğiniz bir Kaynak hakkında inceleme yapma seçeneğiniz olabilir. Bırakmayı seçtiğiniz herhangi bir Geribildirim, Kaynak’ı amaçlanan amaç için kullanma konusunda dürüst deneyiminizi yansıtmalı ve Yorumlar ve Değerlendirme Kurallarımıza uymalıdır. İstediğimiz zaman, minimum veya maksimum karakterler, zamana dayalı kısıtlamalar veya diğer gereksinimler gibi Geribildirimden ayrılmak için ek gereksinimler veya sınırlamalar belirleyebiliriz. Satıcılar kendi Kaynaklarına geri bildirim bırakamaz veya Geribildirim sistemimizin bütünlüğünü zayıflatmaya çalışamaz. Geribildirimi herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın kaldırabiliriz ve bir Üyenin gelecekteki Geri Bildirim’den ayrılmasını yasaklayabiliriz.

C. ÖDÜL PROGRAMLARI

Kendi takdirimize bağlı olarak, üyelere çeşitli programlar veya teşvikler (“Ödül Programları”) yoluyla ödüller (“Ödüller”) kazanma fırsatları sunabiliriz. Mevcut Geri Bildirim Ödül programımızın kurallarını ve şu anki Tavsiye Programımızı buradan görebilirsiniz.

Herhangi bir Ödül Programı sunmak ya da belirli bir biçimde Ödül vermekle yükümlü değiliz. Ödül miktarını veya formunu, Ödül Programı gereksinimlerini ve gelecekteki Ödüllerin alınma koşullarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Kendi takdirimize bağlı olarak, Ödülleri iptal etme veya vermeme veya Üyenin Ödül almasını veya Ödül Programına katılmasını yasaklama hakkını saklı tutarız. Bu tür Ödül Programlarını herhangi bir zamanda değiştirme, askıya alma veya devam ettirme hakkımızı saklı tutarız.

D. İÇERİK DENETLEME

Panda Not, Hizmetlerimizle ilişkili herhangi bir etkinliği ve İçeriği izleme hakkına sahiptir ancak yükümlülüğü yoktur. Politikalarımızın şikayetlerini veya bildirilen ihlallerini araştırabilir ve uygun gördüğümüz her şeyi yapabiliriz. Bu tür eylemler, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Üyelikinizin uyarılmasını, askıya alınmasını veya feshedilmesini, Kaynak Listeleri de dahil olmak üzere sitedeki herhangi bir İçeriğin erişimini reddetmesini ve / veya kaldırılmasını içerebilir.

3. Kaynak Lisanslama Politikası

     Panda Not Satıcıları Kaynaklarına sahiptir ve bunları sınırlı amaçlarla kullanma konusunda size belirli haklar verir. Bu bölüm, sizinle satın aldığınız Satıcılar arasındaki sözleşmeyi açıklar ve Panda Not’tan satın aldığınız Kaynak lisansları ve kullanılabilir lisans türleri ile ne yapmanın uygun olduğunu bilmenizi sağlar.

A.GENEL

Lisans. Panda Not Satıcıları, Kaynaklarındaki fikri mülkiyet haklarına sahiptir ve bu haklara sahiptir ve Üyelere bu Kaynaklarda bu bölümde açıklandığı gibi sınırlı kullanım için kullanma izni verir. Bir Kaynak satın aldığınızda, bu Kaynak Lisanslama Politikasının koşullarına uygun olarak Kaynağı kullanmak için bir lisans satın alırsınız. İndirilebilir ve dijital olarak tüketilen tüm Kaynaklar yalnızca “Bireysel Lisans” veya “Sınıf Lisansı” olabilen bir lisans uyarınca kullanılabilir.

Lisans türünden ve lisansın sizin tarafınızdan satın alındığından, Kuruluşunuz tarafından size aktarıldığından veya sizin için bir hediye olarak ya da sizin adınıza okulunuz ya da başka bir kuruluş tarafından satın alındığından bağımsız olarak herhangi bir Kaynağı kullanmanız bu Kaynak Lisansına tabidir. Bu Koşullarda belirtilen politika ve diğer şartlar. Bu Kaynak Lisanslama Politikasının şartlarına ve Satıcı’nın Kaynak Listesinde belirttiği ek şartlara, bu şartların bu Şartlarla çelişmediği ölçüde uymayı kabul edersiniz. Bu Kaynak Lisanslama Politikası ile bir Satıcının şartları arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, Satıcıların Kaynaklarına belirli ek haklar verebilmesi dışında, bu Kaynak Lisanslama Politikası geçerli olacaktır.

B. BİREYSEL LİSANS

Bireysel Lisans, ilgili Assignee’nin yaşam boyu kullanımı için yalnızca tek bir belirli kullanıcıya (“Vekil”) (örn. Belirli bir öğretmen) atanabilen bir lisanstır. Bireysel Lisanslar devredilemez ve farklı bir Atanan tarafından kullanılamaz ya da yeniden tahsis edilemez (örneğin, Bireysel Lisans satın alan bir öğretmen, bu bölüme uygun olarak, bu bölüme uygun olarak, kendi ömrü boyunca bu kaynağı kullanabilir, ancak emekli olduktan sonra başka bir öğretmene böyle bir Kaynak).

İşbu Koşullarda aksi belirtilmedikçe (aşağıda belirtilen “Erişim Sınırlamaları” bölümünde olduğu gibi), Bireysel Lisans ile Satıcı, satın alan Üyeye, münhasır olmayan, daimi, değiştirilemez olan bir Assignee tarafından kullanılmak üzere izin verir. , devredilemez, alt lisans verilemez, dünya çapında, aşağıda belirtilen koşullar altında ve Kaynak kullanımı için sınırlı lisans. Satıcı kendi takdirine bağlı olarak ek haklar verebilir.

Bireysel Lisans satın alırsanız, Satıcı aşağıdakileri yapmanıza izin verir:

 • Kaynak kullanımını bir Vekil atayın. Bir Atanan belirlendikten sonra, lisans başka bir kişi tarafından kullanılamaz, ancak gerektiğinde ek lisanslar satın alabilirsiniz. Anlaşılır olması için, Bireysel Lisansı kendiniz için, başka bir kişiye hediye olarak veya bir öğretmen adına satın alan bir Kurum olarak satın alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, Kaynak’ın hedeflenen alıcıya tek bir “aktarımına” izin verilir, ancak her bir Ek Vekil için ek lisans satın almadığınız sürece Bireysel Lisansı bir Vekil’den diğerine yeniden tahsis edemez veya Kaynağı ek kullanıcılarla paylaşamazsınız.

Bireysel LisansınVekil olarak Satıcı şunları yapmanıza izin verir:

 • Kaynağı yalnızca kişisel, eğitimsel ve öğretimsel kullanım için kullanın (“Kişisel Kullanım”). Bu, Kaynakları kendi kişisel amaçlarınız için, bireysel çalışmanız için ve öğrencilerinize öğretmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir.
 • Kişisel Kullanım için gereken indirilebilir Kaynakları yazdırın ve kopyalayın. Kopyalar alınabilir ve gerektiğinde öğrencilerinize, sınıf yardımcılarına ve yedek öğretmenlere verilebilir. Kopyalar ayrıca öğrencilerin ebeveynleri, sınıf gözlemcileri, amirleri veya okul yöneticileri için yalnızca inceleme amacıyla yapılabilir. Basılı ürünler ve video kaynakları kopyalanamaz, paylaşılamaz veya başka bir şekilde çoğaltılamaz.
 • Hizmetler aracılığıyla sağlanan özellikleri kullanarak veya yalnızca öğrencileriniz (ve gerektiğinde ebeveynleri / bakıcıları) (“İzin Verilen Alıcılar”) Kaynaklara erişimi sağlayan kaynakları kullanarak kaynakları gerektiği gibi elektronik olarak sağlayın. Kaynakları, İzin Verilen Alıcılar dışındaki herhangi bir kişinin erişimini sağlayacak şekilde web sitelerine, uygulamalara, paylaşılan sürücülere veya diğer sitelere veya hizmetlere yükleyemezsiniz.

Satıcı tarafından başka şekilde açıkça izin verilmediği sürece:

 • Kaynağı ticari amaçla kısmen veya tamamen kullanamazsınız. Bu, satış yapamayacağınız, reklam veya pazarlama amacıyla kullanamayacağınız veya bir işletme veya kâr amaçlı etkinlikle bağlantılı başka herhangi bir şekilde kullanamayacağınız anlamına gelir.
 • Yukarıda Kaynakların İzin Verilen Alıcılara elektronik olarak iletilmesine izin verilen durumlar dışında, Kaynağı hiçbir web sitesinde, uygulamada, paylaşılan sürücüde veya diğer site veya hizmetlerde yayınlayamaz veya başka bir şekilde sunamazsınız.
 • Paylaşacağınız her bir ek eğitimci için ek lisans satın almadıkça, Kaynağı kendi Kişisel Kullanımları için başkalarına paylaşamaz, gönderemez, satamaz, alt lisansını veremez veya başkasına devredemezsiniz. Her Bireysel Lisans yalnızca belirli bir eğitimci tarafından kullanım içindir.

 

B. SINIF LİSANSI

Bu Şartlara ve Panda Not ​​tarafından sunulan diğer politikalara tabi olarak, Okullar için Panda Not kullanan Kuruluşlar, yükseltilebilir, devredilebilir bir “Sınıf Lisansı” satın alma veya mevcut Bireysel Lisansı bir Sınıf Lisansına yükseltme seçeneğine sahip olabilir. Sınıf Lisansları, bu bölümde verilen koşullar altında orijinal Atanmadan yeni bir kullanıcıya yeniden tahsis edilmesini sağlar. Sınıf Lisansları yalnızca Okullar için Panda Not alıcıları tarafından kullanılabilir.

Sınıf Lisansları, bu Kaynak Lisanslama Politikasının koşullarına göre bir Vekil’den diğerine aktarılabilse de, Sınıf Lisansı aynı anda yalnızca bir kullanıcı tarafından kullanılabilir. Sınıf Lisansını bir Vekilden diğerine aktarmak için, bir Kuruluşun önce Sınıf Lisansını mevcut Vekilden geri alması gerekir. Bir Kurum, bir Sınıf Lisansını yeni bir kullanıcıya her takvim yılında bir defadan fazla aktarmak için geri alabilir. Panda Not, kendi takdirine bağlı olarak, bir Sınıf Lisansının transfer edilme sıklığını değiştirebilir veya duruma göre ek transferlere izin verebilir.

Bu Şartlarda aksi belirtilmedikçe (aşağıda belirtilen “Erişim Sınırlamaları” bölümü dahil ancak bunlarla sınırlı değildir), bir Sınıf Lisansı altında Satıcı, satın alan Üyeye, bir defada bir Vekil tarafından, münhasır olmayan, sürekli, geri çevrilemez, alt lisans verilemez, dünya çapında, aşağıda belirtilen koşullar altında ve Kaynak kullanımı için sınırlı lisans. Satıcı kendi takdirine bağlı olarak ek haklar verebilir.

Bir Sınıf Lisansı satın alırsanız, Satıcı aşağıdakileri yapmanıza izin verir:

Kaynağı aynı anda bir Vekil’e (ör. Kuruluşunuzdaki bir öğretmene) aktarın. Bireysel Lisanstan farklı olarak, lisansı Atanandan geri alabilir ve farklı bir kullanıcıya yeniden atayabilirsiniz. Ek lisans satın almadığınız sürece bir Kaynağı aynı anda birden fazla kullanıcıyla paylaşamazsınız.

Bir Sınıf Lisansının Atananı olarak Satıcı şunları yapmanıza izin verir:

 • Kaynağı Yalnızca Kişisel Kullanım için kullanın.
 • Kişisel Kullanım için gereken indirilebilir Kaynakları yazdırın ve kopyalayın. Kopyalar, gerektiğinde öğrencilere, sınıf yardımcılarına ve yedek öğretmenlere sunulabilir. Kopyalar ayrıca öğrencilerin ebeveynleri, sınıf gözlemcileri, amirleri veya okul yöneticileri için yalnızca inceleme amacıyla yapılabilir. Basılı ürünler ve video kaynakları kopyalanamaz, paylaşılamaz veya çoğaltılamaz.
 • Hizmetler aracılığıyla sağlanan özellikleri kullanarak veya yalnızca öğrencileriniz (ve gerektiğinde ebeveynleri / bakıcıları) (“İzin Verilen Alıcılar”) Kaynaklara erişimi sağlayan kaynakları kullanarak kaynakları gerektiği gibi elektronik olarak sağlayın. Kaynakları web sitelerine, uygulamalara, paylaşılan sürücülere veya diğer sitelere veya hizmetlere İzin Verilen Alıcılar dışında herhangi bir kişinin erişimini sağlayacak şekilde yükleyemezsiniz.

Satıcı tarafından başka şekilde açıkça izin verilmediği sürece:

 • Herhangi bir Kaynağı kısmen veya tamamen ticari amaçla kullanamazsınız. Bu, satış yapamayacağınız, reklam veya pazarlama amacıyla kullanamayacağınız veya bir işletme veya kâr amaçlı etkinlikle bağlantılı başka herhangi bir şekilde kullanamayacağınız anlamına gelir.
 • Yukarıda Kaynakların İzin Verilen Alıcılara elektronik olarak iletilmesine izin verilen durumlar dışında, herhangi bir web sitesinde, uygulamada, paylaşılan sürücüde veya diğer sitelerde veya hizmetlerde herhangi bir Kaynak yayınlayamaz veya başka bir şekilde sunamazsınız.
 • Vekil, lisans geri alındıktan sonra Vekil’in Kuruluş tarafından geri alınan bir Lisansı kullanmaya devam edemez.

D. ERİŞİM SINIRLAMASI

İndirilebilir Kaynaklar. Panda Not, Hizmetimiz aracılığıyla herhangi bir Kaynağa sürekli erişimi garanti edemez. Örneğin, herhangi bir zamanda Panda Not herhangi bir nedenle bir Kaynak barındırmayı durdurursa veya siz veya Panda Not Hesabınızı veya Panda Not Hizmetlerine erişimi sonlandırır, askıya alır, düşürür veya başka bir şekilde sınırlarsa, Kaynaklar’ı Hizmetlerimiz aracılığıyla erişme hakkınız feshedilebilir. İleride erişim sağlamak için indirilebilir Kaynakların bir kopyasını cihazınızda saklamak ve saklamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Dijital ve Video Kaynakları. Bir Kaynağa video akışı veya indirilebilir olmayan diğer biçimlerle erişim satın alırsanız, siz veya Panda Not hesabınızı kapatırsanız veya Panda Not herhangi bir nedenle Kaynak’ı barındırmayı durdurursa lisansınızın süresi dolar.

4. Fikri mülkiyet

    Bu bölüm, sitedeki hangi içeriğin bize ait olduğunu ve fikri mülkiyetimiz olarak korunduğunu, size ait olanı ve fikri mülkiyetinizi kullanmamızı sağladığınız hakları açıklamaktadır.

A. HİZMETLER VE SİTE İÇERİĞİ

Üyeler tarafından yüklenen veya yayınlanan İçerik hariç, Sitenin ve Hizmetlerimizde bulduğunuz Uygulamaların diğer tüm yönleri bize aittir veya bizim tarafımızdan kontrol edilmektedir. Bu, metin, grafik, fotoğraf, logo ve diğer görüntüleri, videoları, kullanıcı arayüzlerini, ticari markaları, bilgisayar kodunu ve Sitemizin veya Uygulamalarımızın diğer içeriğini (topluca “Site Varlıkları”) içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu aynı zamanda Site Varlıklarının tasarımını, yapısını, koordinasyonunu, düzenlemesini, ifadesini ve “görünümünü ve hissini” de içerir. Site Varlıkları telif hakkı, ticari markalar, ticari kıyafet, ticari sır ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır.

Site Varlıklarını, açık izin olmadan ticari amaçla, satılamaz, lisanslayamaz, kiralayamaz, kendi işinizde veya web sitenizde kullanamaz, pazarlama materyallerine veya sunumlara katılamaz veya Site Varlıklarımızı başka bir ticari amaçla kullanamazsınız.

B. İÇERİĞİNİZ

Panda Not’a verdiğiniz haklar. Hizmetlerimizin bazı bölümleri İçerik yüklemenize veya yayınlamanıza izin verir. Bu İçerikte sahip olduğunuz fikri mülkiyet haklarını saklı tutarsınız. Panda Not, İçeriğiniz üzerinde herhangi bir sahiplik (telif hakkı, ticari marka veya başka bir şekilde) almaz veya talep etmez.

İçeriği Hizmetlerimize yüklediğinizde veya yüklediğinizde, bize Hizmetlerinizi sağlamak için gerektiğinde yayınladığınız İçeriği depolamak, kullanmak ve görüntülemek için sınırlı haklar verirsiniz ve Kaynağınızı mağazanızda ve Kaynaklarınızı indirilebilir hale getirmek ve Kaynaklarımızı Hizmetlerimiz aracılığıyla, e-posta, diğer sitelerdeki veya arama motorlarındaki reklamlar ve diğer pazarlama kampanyaları aracılığıyla görüntülemek ve tanıtmak için arama sonuçları. Bu amaçlar için, bize Hizmetlerimizi sunmak için gerekli olan İçeriğinizde ve İçeriğinizde bulunan herhangi bir telif hakkı, ticari marka hakkı veya diğer haklarını kullanmanız için münhasır olmayan, geri alınamaz, daimi (burada aksi belirtilmedikçe), dünya çapında ve diğer Kullanıcılar’a alt lisans  verilebilir .

Başkalarına verdiğiniz haklar. Bir Üye, Kaynağınızı kullanmak için bir lisans satın aldığında veya sizden ücretsiz Kaynaklar indirdiğinde, bu Üyenin satın aldığı lisans türüne ve açıkça belirttiğiniz diğer şartlara uygun olarak, bu Şartların 3. Bölümünde açıklandığı şekilde Kaynağınızı kullanmalarına izin verirsiniz. bu tür Kaynaklarla bağlantılı olarak yazılı olarak belirtilmelidir (herhangi bir ek koşul bu Koşullarla çelişmediği sürece). Açıklığa kavuşturmak için, kendi takdirinize bağlı olarak ve bu Şartlara ve Panda Not ​​tarafından ortaya konan diğer politikalara uygun olarak, Kaynaklarınızın alıcılarına ek haklar verebilirsiniz, ancak bu tür kullanımlarda Bölüm 3!’te verilen haklarla tutarsız sınırlamalar uygulayamazsınız.

Sınıf Lisansları için liste fiyatı, Bireysel Lisans için belirlediğiniz fiyat üzerindeki artışı otomatik olarak yansıtır ve Bireysel Lisans liste fiyatına varsayılan “premium” yüzdesi (Panda Not tarafından belirlenir) uygulanarak belirlenir. Varsayılan prim yüzdesi numarası Panda Not tarafından değiştirilebilir. Bir Satıcı olarak prim yüzdesini (ve dolayısıyla bir Sınıf Lisansının toplam fiyatını)% 100’e kadar mevcut artışlara göre artırabilirsiniz, ancak Panda Not tarafından belirlenen varsayılandan daha düşük bir prim yüzdesi ayarlayamazsınız. Lütfen yardım için bizimle iletişime geçin.

Hesap kapatmanın veya Kaynak devre dışı bırakmanın etkisi. Siz veya Panda Not, Hesabınızı veya Hizmetlere erişimi kapatır, askıya alır veya başka bir şekilde sınırlar veya Hesabınızı bir Alıcı Üyeliğine düşürürseniz, artık mağaza sayfanızı veya Kaynak Listelerinizi görüntülemeyiz ve Kaynaklarınız artık kullanılamayacak daha önce satın almayan Üyeler tarafından satın alınabilir veya indirilebilir. Siz veya Panda Not tek bir Kaynak Listesini siler veya devre dışı bırakırsa, bu Kaynak daha önce Kaynağı satın almamış veya indirmemiş Üyeler tarafından satın alınamaz veya indirilemez ve Kaynak Listesi artık mağazanızda veya arama sonuçlarında görüntülenmez. Yukarıdaki durumlardan herhangi biri gerçekleşirse, Panda Not, Kaynak dosyanızı sunucularımızda depolamaya devam edecek ve bu Şartlarda belirtilen diğer sınırlamalara tabi olarak Kaynağı daha önce satın almış olan Üyeler tarafından indirilmeye devam edecektir. Gitmeden önce Hizmetlerden kaldırmazsanız, Panda Not İletişiminizi görüntülemeye devam eder. Bunları kaldırırsanız, artık Hizmetlerimizde göstermeyeceğiz, ancak bunların bir kopyasını veritabanlarımızda depolamaya devam edebiliriz.

C. DİJİTAL HİZMETLER LİSANS EKİ

Bu ek lisans koşulları, Kaynaklar için Kaynak oluşturan veya Kaynaklarını Hizmetler (“Dijital Hizmetler”) aracılığıyla sağlanan etkileşimli kaynak aracı gibi dijital (cihaz tabanlı ve / veya çevrimiçi) araçlarla ve özelliklerle kullanılmasını sağlayan Satıcılar için geçerlidir Kaynakların cihaz tabanlı etkileşimli etkinliklere dönüştürülmesini sağlar. Dijital Hizmetler için yaratılan veya etkinleştirilen kaynaklar, bu bölümde Panda Not Pazaryeri Üyeleri ve uygulanabilir olduğu şekilde, Panda Not Okul Erişimi kullanan Okullar (ve Okul Kullanıcıları) ve her bir öğrencinin daha fazla açıklandığı gibi kullanılabilen “Dijital Kaynaklar” dır (topluca, “Dijital Kullanıcılar”). Aşağıdaki Satıcı Katılım Seçenekleri paragrafında açıklandığı şekilde katılmazsanız, bu bölümdeki koşullar sizin için geçerli değildir.

Satıcı Katılım Seçenekleri. Satıcılar, Panda Not Hesapları aracılığıyla veya Panda Not tarafından sağlanan ve Dijital Kaynaklar oluşturmak ve / veya Kaynaklarını Dijital Kaynaklar olarak etkinleştirmek ve işlevsellik izin verdiği ölçüde ek Dijital Hizmetler işlevlerine erişmek ve kullanmak için başka bir mekanizma aracılığıyla harekete geçebilirler. Bir Satıcı Dijital Kaynaklar oluşturuyorsa ve / veya Kaynaklarını bu Bölümde açıklandığı şekilde Dijital Kaynaklar olarak etkinleştiriyorsa, Satıcı Satıcının Tüm Kaynaklarının Dijital Kaynak olacağını kabul eder ve bu Dijital Kaynaklara Panda Not ve Dijital Kullanıcılara aşağıdaki hakları verir.

PandaNot’a Verilen Ek Haklar. Satıcılar, Panda Not’a, Şartlar’ın başka herhangi bir yerinde aksine herhangi bir şeye rağmen Satıcının Dijital Kaynakları ile ilgili olarak aşağıdaki ek hakları verir (Şüphe duyulmaması için, Panda Not, Dijital’te veya Dijitalte herhangi bir sahiplik (telif hakkı, ticari marka veya başka bir şekilde) almaz veya talep etmez Kaynaklar ve Satıcılar Şartlar uyarınca aksi takdirde sahip oldukları mülkiyeti korurlar):

 • Panda Not, Satıcının Kaynaklarını Hizmetler dahilinde Dijital Kaynaklar olarak atayabilir.
 • Panda Not, Dijital Kaynakların Dijital Hizmetlerle birlikte kullanılmasını sağlamak için Satıcının Dijital Kaynaklarını, örneğin Dijital Kaynakların ayarlanması, yeniden biçimlendirilmesi ve değiştirilmesi (örneğin, sayısallaştırılabilir bir formata dönüştürülmesi ve temeldeki içeriği güvence altına alınması) dahil olmak üzere gerektiği şekilde kullanabilir, ve Dijital Kaynakların çoğaltılması, görüntülenmesi ve dağıtılması (örneğin, Dijital Kullanıcıların bunları Dijital Hizmetler’de görüntülemelerini ve kullanmasını sağlamak ve gerektiğinde benzersiz kopyaları öğrencilere sunmak için). Bu alt paragrafın amaçları doğrultusunda, Panda Not, Dijital Kaynaklarınızı yalnızca Dijital Hizmetler ile kullanıma hazırlamak ve Dijital Kullanıcılara sunmakla (örneğin arka planda atmamız gereken teknik adımlar) ve Bölüm tarafından izin verildiği şekilde kullanır. Bölüm 4 (B).
 • Panda Not, Dijital Kaynakları burada daha ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde Dijital Kaynakların Dijital Kullanıcılar tarafından kullanılmasını kolaylaştırabilir.

Dijital Kullanıcılara Verilen Ek Haklar. Satıcı, Dijital Kullanıcılara, Şartların herhangi bir yerinde aksi belirtilmedikçe, Satıcının Dijital Kaynakları ile ilgili olarak aşağıdaki ek hakları verir:

 • Dijital Kullanıcılar, Dijital Kaynaklardan sayfaları seçme, birleştirme ve yeniden düzenleme, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Dijital Kaynakların üzerine katmanlı metin gibi Dijital İçeriklerin üzerine katmanlı içerik ekleyerek, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Dijital Hizmetler aracılığıyla, işlevselliği kullanarak Dijital Kaynakları özelleştirebilir (“Dijitalleştirme”) veya üzerine yazma, etkileşimli öğeler, katmanlı resimler, çizimler, video veya ses dosyaları ve derecelendirmeyi etkinleştirmek için yanıt anahtarları oluşturma ve ekleme için (“Dijitalleştirin”). Açıklık getirmek için Dijitalleştirme, bir Dijital Kullanıcının Dijital Kaynağın tek tek sayfalarındaki temel orijinal içeriği çıkarmasına izin vermez.
 • Dijital Kullanıcılar, Dijital Kaynakları ve Dijitalleştirilmiş İçeriği Kişisel Kullanım için mevcut Dijital Hizmetler işlevine uygun olarak kullanabilir ve Dijital Kaynakları ve / veya Dijitalleştirilmiş İçeriği paylaşabilir veya atayabilir (örneğin, benzersiz bir bağlantı ve sınıf kodu kombinasyonu, entegre üçüncü taraf uygulaması veya diğer paylaşım yoluyla) mekanizması) öğrenci erişimini ve kullanımını sağlar.
 • Dijital Kaynaklar (ve Satıcı tarafından Dijitalleştirilen ölçüde Dijitalleştirilmiş İçerik) Satıcının fikri mülkiyetidir.

Katılımınızdaki değişikliklerin etkisi. Dijital Kaynak olarak belirlenmiş bir Kaynağın silinmesi veya devre dışı bırakılması, Panda Not mağazanızın kapatılması ya da Kaynaklarınızın Dijital Kaynaklar olarak kullanılmamasını devre dışı bırakmak veya mevcut olan başka bir seçeneği kullanma sonrası bu tür bir değişiklikten sonra Kaynak satın alan veya Kaynak’a erişen herhangi bir Ek Üye veya Okul için Dijital Kaynak olarak kalacaktır. Bununla birlikte, bu tür silinmiş, devre dışı bırakılmış veya devre dışı bırakılmış Dijital Kaynak (bu paragrafta açıklandığı gibi), bu değişiklikten önce söz konusu Kaynağı satın almış veya bunlara erişmiş olan herhangi bir Dijital Kullanıcı için bu Bölüm uyarınca bir Dijital Kaynak olarak kalacaktır.

D. FİKRİ MÜLKİYET İHLALLERİNİN RAPORLANMASI

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyor ve tüm Üyelerimizden aynısını bekliyoruz. Hiçbir Üye, başkasının telif haklarını, ticari markalarını veya patent haklarını ihlal eden herhangi bir materyal, bilgi, iletişim, veri veya başka bir şey yayınlayamaz. Politikamız, bu politikayı tekrar tekrar veya açık bir şekilde ihlal eden Üyelerin Hesaplarını kapatmaktır.

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (DMCA) ve fikri mülkiyet kullanımını düzenleyen diğer yasalara çok uyuyoruz. Telif Hakkı ve Ticari Marka Politikamız, bildirim alma ve ihlalde bulunma olasılığı bulunan materyallerin Hizmetlerimizden kaldırılmasına ilişkin politikamızı ve sürecimizi açıklamaktadır. Bu politika, bu Şartların bir parçası olarak dahil edilmiştir.

5. Ödeme, Pazar Yeri Kazançları ve  Kazanç Ödemeleri

    Bu bölüm, sitedeki hangi içeriğin bize ait olduğunu ve fikri mülkiyetimiz olarak korunduğunu, size ait olanı ve fikri mülkiyetinizi kullanmamızı sağladığınız hakları açıklamaktadır.

A. SATIN ALMA ŞARTLARI VE İADELER

Geri ödeme politikası. Bir Kaynağı listelediğinizde veya Panda Not’tan bir satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde Geri Ödeme Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Geri Ödeme Politikamızda belirtilenler haricinde, bir sipariş gönderildikten sonra tüm satışlar nihai ve iade edilemez olarak değerlendirilir. Kendi takdirimize bağlı olarak, Geri Ödeme Politikamızı değiştirebilir veya duruma göre, Geri Ödeme Politikamızın dışında kalan bir nedenle geri ödeme yapabiliriz. Satıcılar, Satış Ayrıntıları raporlarında bir geri ödeme ve geçerli herhangi bir geri ödeme notunu görüntüleyebilir. Satıcılar, bizimle iletişime geçerek herhangi bir nedenle tam veya kısmi geri ödeme yetkisi verebilir.

Ödeme yöntemleri ve para birimi. Kredi ve banka kartı, PayPal Hesabı, Okul Satın Alma Siparişi, Panda Not Hesabı kredisi veya geçerli bir Panda Not Hediye Kartı üzerindeki mevcut bakiye gibi satın alma işlemlerinde ödeme yapmak için çeşitli ödeme yöntemleri sunabiliriz. Türk Lirası (TRY) cinsinden ödemeleri kabul ediyoruz. Nakit ve diğer para birimlerindeki ödemeler kabul edilmeyecektir. Kabul edilen ödeme yöntemlerimizi herhangi bir zamanda değiştirebilir veya ekleyebiliriz ve satın alma sırasında kabul edilenler dışında herhangi bir yolla ödeme kabul etmek zorunda değiliz.

Okul Ödeme Emirleri. Okul Satın Alma Siparişi ile ödeme yalnızca okullar, ilçeler ve diğer uygun eğitim kurumları tarafından kullanılabilir. Bir Okul Satın Alma Siparişi göndererek, satın alma birimini işlemde bağlama yetkisine sahip olduğunuzu ve işletmenin geçerli işlem ücretleri de dahil olmak üzere Panda Not’a ​​Satın Alma Siparişi Teklifinde belirtilen toplam fiyatı ödemeyi kabul ettiğini beyan ve taahhüt edersiniz. Okul Satın Alma Siparişleri için faturalar Türk Lirası (TRY) olarak ödenmelidir ve ödemenin Fatura Tarihinden sonraki yirmi bir gün içinde yapılması gerekir. Nakit ve diğer para birimlerindeki ödemeler kabul edilmeyecektir.

Ödeme Taahhüdü. Panda Not’tan bir şey satın aldığınızda (Kaynaklar, Öğretmenler Öğretmenlere Hediye Kartları Öder, Hesap kredisi, Satıcı Üyelikleri, Satıcılar tarafından kullanılabilecek diğer promosyonlar, pazarlama veya diğer hizmetler veya sunabileceğimiz diğer ürünler veya hizmetler dahil), satın alma işlemini gerçekleştirmeye ve verdiğiniz ödeme yöntemini ve fatura bilgilerini kullanmaya yetkiniz vardır. Ayrıca, Panda Not’un ödeme yönteminizi Türk Lirası (TRY) cinsinden ödenmesi gereken tutarı tahsil edebileceğini de kabul edersiniz. Uluslararası kuruluş ücretleri veya kredili mevduat ücretleri gibi finansal kurumunuz tarafından alınabilecek ek ücretlerden biz sorumlu değiliz. Satıcılar tarafından promosyon hizmetleri gibi belirli satın alımlar için ödeme, Satıcının bir sonraki Ödemesinden veya geçerli ödenmemiş Ödeme tutarınız satın alma fiyatını karşılamak için yeterli değilse kredi kartı veya banka kartı ile tahsil edilebilir.

Başarısız ödeme ve ödeme uyuşmazlıkları. Söz verildiği gibi ödeme yapılmaması, geç ücretlerin tahsil edilmesine, Kaynakların Hesabınızdan kaldırılmasına, Hesabın askıya alınması veya kapatılmasına veya gerekli gördüğümüz diğer işlemlere neden olabilir. Panda Not Hesabınızdan yapılan bir satın alma işlemiyle ilgili bir ödemeye itiraz ettiğinizi fark edersek, kendi takdirimize bağlı olarak, anlaşmazlığa itiraz etmek için kanıt sunabiliriz. İtirazın çözülmesini beklerken, satın alınan Kaynakları geçici olarak Hesabınızdan veya geri ödeme yapılıyorsa kalıcı olarak kaldırabiliriz. Kendi takdirimize bağlı olarak, Hesabınıza karşı daha fazla işlem yapabiliriz.

B. PAZAR YERİ KAZANIMLARI ve ÖDEMELER

Pazar Yeri Kazançları. Satıcılar, Üyelik Tipleri (“Pazaryeri Kazançları”) için geçerli olan geçerli Pazaryeri Ödeme Oranını kazanır. Pazar Yeri Kazançları, geçerli olan tüm İşlem Ücretlerinin tamamı kadar azaltılır ve ücretlendirilen tüm nakliye ücretlerinin tamamı kadar artırılır. Pazar Yeri Kazançları ve Panda Not Okul Erişiminin bir parçası olarak satış veya erişim gibi Satıcıların Hizmetlerimiz aracılığıyla alabileceği diğer kazançlarla birlikte “Toplam Kazanç” dır. Satıcı Üyeliği seçeneklerimiz ve Ücretler ile her biri için geçerli olan Pazar Yeri Ödeme Oranları hakkında ayrıntılar için Satıcı Ücretleri ve Ödeme Oranları Politikamız’a bakın. Aksi belirtilmedikçe, Toplam Kazançlar (“Ödemeler”), bu Bölümde açıklanan programa göre aylık ödemelerde ödenir.

Ödeme Hesabı. Ödemeleri yapmak için, bizimle Satıcılarımız arasında para işleme ve aktarma yapan üçüncü taraf şirketlerle çalışıyoruz (“Ödeme Hizmetleri”). Ödemeleri alabilmek için Satıcıların desteklenen bir Ödeme Hizmeti (“Ödeme Hesabı”) ile ödeme alabilecek bir Hesabı olmalıdır. Desteklenen Ödeme Hizmetlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz. Ödeme Hesabınızın durumu hakkında sorularınız varsa, lütfen doğrudan kullandığınız Ödeme Hizmetine ulaşın. Desteklenen Ödeme Hizmetlerinden herhangi birine bir Ödeme Hesabı kaydedemiyorsanız, ödemeleri duruma göre ayrı ayrı yapmanın alternatif yollarını düşünebiliriz. Mevcut veya gelecekte destekleyebileceğimiz herhangi bir Ödeme Hizmeti de dahil olmak üzere üçüncü taraf şirketler tarafından sunulan hizmetler hakkında hiçbir garanti vermiyoruz ve Ödeme Hizmetlerinin neden olduğu herhangi bir ödeme gecikmesinden veya diğer komplikasyonlardan sorumlu değiliz. Kendi takdirimize bağlı olarak, desteklenen Ödeme Hizmetleri listesini istediğimiz zaman değiştirebilir, mevcut bir Ödeme Hizmeti için desteği durdurabilir veya ek Ödeme seçeneklerini kullanılabilir hale getirebiliriz.

Takvim. Ödemeleri, satışın yapıldığı ayı takip eden ayın yirmi birinci günü aylık olarak yaparız. Örneğin, Ocak ayında Panda Not Pazaryeri aracılığıyla yapılan bir satışla ilgili Pazar Yeri Kazançları, 21 Şubat’a kadar yapılan aylık bir Ödemenin bir parçası olarak ödenecektir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşullardan herhangi birini ihlal ettiğine inandığımız herhangi bir Satıcı nedeniyle bir Ödemeyi alıkoyabilir veya geciktirebiliriz. Sorun çözüldükten sonra, ilişkili satışları iade edeceğiz veya Ödemeyi tamamlayacağız.

Ödeme Hizmeti Ücretleri. Ödeme Hizmetleri, Ödemelerinizi size aktardığımızda işlem ücretlerini değerlendirebilir. Ödemenizden, Ödeme Hizmetleri tarafından bize değerlendirilen işlem ücretine eşit veya daha düşük bir tutarda kesinti yapacağız. Bu işlem ücretleri, Ödeme Hizmetlerinin takdirine bağlı olarak değiştirilebilir. Ödemelerinizi alma veya bu ödemelere erişme ile ilgili olarak diğer üçüncü taraflardan edinebileceğiniz hiçbir ek ücret veya vergiden sorumlu değiliz.

C. SATIŞ VERGİSİ

Pazar Yeri Tahsilatı hariç (aşağıda tanımlandığı gibi), borçlu olabileceğiniz herhangi bir satış vergisinin tahsil edilmesi ve / veya ödenmesinden siz sorumlu olabilirsiniz. Panda Not Satıcıları, Satıcının satış vergisi yükümlülüğü belirlediği ülkelerde Panda Not’ta satış vergisi tahsilatı sağlamak için Hizmetlerle entegre bir üçüncü taraf hizmetini (“Vergi Hizmetleri”) kullanma seçeneğine sahip olabilir.

Satıcı Yükümlülükleri. Panda Not’ta Satıcı olarak çalışarak ve Vergi Hizmetlerini kullanmayı tercih edip etmediğinizi kabul ederek, aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:

 • Kayıt. Vergi Hizmetlerini yalnızca satış vergisi almak üzere kayıtlı olduğunuz ülkelerde satış vergisini hesaplamak ve tahsil etmek için kullanacağınızı beyan ve garanti edersiniz.
 • Havale. Panda Not’un size sağladığı tahsil edilmiş satış vergilerini geçerli yasalara uygun olarak ilgili vergi makamlarına havale edeceğinizi beyan ve taahhüt edersiniz. Panda Not, ilk başladığı tarihten önce toplanan vergilerden sorumlu değildir ve bu vergileri tahsil etmeyecektir.
 • Ürün vergi kodları. Kaynaklarınız için uygun vergi kodlarını belirlemekten sorumlu olduğunuzu kabul ve beyan edersiniz. Panda Not’un varsayılan bir ürün vergi kodu ataması sağladığı durumlarda, bu seçimi doğrulamanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu anlarsınız (ve gerektiğinde değişiklik yaparsınız).
 • Doğru bilgi. Sokak adresiniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere satış vergisinin hesaplanması ve tahsil edilmesi için verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan ve garanti edersiniz.
 • Garanti yok. Panda Not’un, Vergi Hizmetlerinin veya vergileri hesaplamak veya tahsil etmek veya herhangi bir işlemin vergilendirilebilirliğini veya vergilendirilemezliğini belirlemek için kullandığınız diğer herhangi bir hizmetin doğruluğunu veya kullanılabilirliğini garanti edemediğini ve garanti edemeyeceğini kabul edemez ve kabul edersiniz. Ayrıca, Vergi Hizmetlerine veya herhangi bir üçüncü taraf vergi hizmetine Hizmetler aracılığıyla veya İnternet üzerinden eriştiğinizde bunu kendi sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. Vergi Hizmetleri ve diğer Üçüncü Taraf Hizmetleri Panda Not’un kontrolü altında değildir ve Panda Not’un bu tür hizmetlerin veya kaynakların içeriği, işlevleri, doğruluğu, yasallığı, uygunluğu veya diğer yönlerinden sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz. Ayrıca Panda Not’un, bu tür hizmetlerin, malların veya kaynakların kullanımında veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıktığı veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan etmektesiniz. Vergi Hizmetleri veya diğer Üçüncü Taraf Hizmetleri aracılığıyla.
 • Tazminat. Panda Not’u, çalışanlarını, görevlilerini, direktörlerini, temsilcilerini ve iştiraklerini iddialar, tehditler, tehditler, masraflar, zararlar, yargılamalar ve yükümlülüklerden (makul avukat ücretleri dahil) karşı ve bunlara karşı zarar vermeyi, savunmayı ve elinde bulundurmayı kabul edersiniz. Vergi Hizmetlerini veya Hizmetlerle bağlantılı olarak kullandığınız diğer vergi hizmetlerini kullanımınız veya kötüye kullanmanızla ilgili olarak üçüncü taraflarca açılan talepler, davalar veya diğer davalar; ve (ii) Hizmetleri kullanımınızla ilgili olarak borçlu olduğunuz vergileri gerektiği gibi yerine getirememenizle ilgili herhangi bir vergi makamı tarafından getirilir.

Panda Not’un Yükümlülükleri. Panda Not, bunu yapmamızı gerektiren piyasa koleksiyonu tahsilat yasalarına sahip ve Panda Not’un buna izin verdiği diğer bazı yerlerde (tahsilat anlaşmasına girerek dahil) geçerli siparişler üzerinden satış vergisini hesaplar, tahsil eder ve havale eder ( “Pazaryeri Koleksiyonu”). İşbu belge ile Panda Not’un sizin adınıza Pazaryeri Koleksiyonuna katılmasına izin veriyorsunuz. Panda Not’un zaman zaman güncellenecek olan Pazaryeri Koleksiyonu’ı sağlayacağı geçerli eyaletlerin ve geçerli tarihlerin listesini burada bulabilirsiniz.

6. Gizliliğiniz

  Bu bölümde kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğumuz ve gizliliğinizin ihlal edildiğini nasıl bildirebileceğiniz açıklanmaktadır.

A. GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Verilerinizin gizliliği ve güvenliği ve bize verdiğiniz kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler bizim için önemlidir. Gizlilik Politikamız sizden topladığımız verileri ve bunları nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. Panda Not Hizmetlerini kullanarak, bu tür verileri gizlilik politikalarımıza uygun şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz.

B. YAYINLANAN İÇERİK

Üyelerimiz tarafından kişisel bilgilerin açıklanması da dahil olmak üzere Üyelerimiz tarafından yayınlanan İçeriği kontrol etmiyoruz ve bunlardan sorumlu değiliz. Ancak Üyelerimizin başkalarının gizlilik haklarına saygı duyması bizim için önemlidir. Hizmetlerimizdeki İçeriğin kişisel gizlilik haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, yardım için destek@pandanot.com veya Bize Ulaşın formumuzu kullanarak bize ulaşın.

7. Tazminat

Bu bölüm, yaptığınız bir şey nedeniyle Panda Not’un dava açılması durumunda ne olacağını açıklar. Bunun asla gerçekleşmeyeceğini umuyoruz, ancak eğer olursa, eylemleriniz için Panda Not’u sorumluluklara karşı savunmayı kabul edersiniz.

Panda Not’u, çalışanlarını, görevlilerini, direktörlerini, temsilcilerini ve iştiraklerini Kullanım Şartların ihlali,  yasaların ihlali ve başkasının fikri mülkiyetinin ihlali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Hizmetlerimizi kullanmanız veya kötüye kullanmanızla ilgili olarak üçüncü taraflarca getirilen talepler, davalar veya diğer davalar , gizlilik, tanıtım veya diğer haklar, iddialar, tehditler, masraflar, zararlar, yargılamalar ve yükümlülüklerden (makul avukat ücretleri dahil) doğan herşeyi kabul edersiniz.

8. Sorumluluk Sınırlaması ve Garanti Reddi

Her kullanıcı için mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok çalışıyoruz, ancak işlerin her zaman mükemmel çalışacağını veya sitenin her zaman kullanılabilir olacağını garanti edemiyoruz. Panda Not herhangi bir teminat olmaksızın “olduğu gibi” ve “olabildiği gibi” sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz. Hizmetlerimizin her zaman kullanılabilir olduğundan ve düzgün çalıştığından emin olmak için çok çalışıyoruz, ancak zaman zaman kesintiler oluyor ve özelliklerin herhangi birinin veya tümünün her zaman çalışacağını veya Hizmetlerimizin sürekli olarak kullanılabilir olacağını garanti edemeyiz.

Panda Not, tüm topluluk Üyelerimiz ve Kullanıcılarımız için Hizmetlerimizi geliştirmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Mevcut işlevleri istediğiniz zaman güncelleyebilir veya değiştirebiliriz. Hizmetlerimiz aracılığıyla sunulan herhangi bir Kaynak Listesinin satılabilirliğine veya aranabilirliğine saygı duyan Satıcılara veya diğer Üyelere garanti vermiyoruz. Herhangi bir Satıcının ne kadar kazanabileceği veya bir Satıcının kazandığı seviyenin geleceğe devam edip edemeyeceği konusunda hiçbir garanti vermiyoruz.

HİZMETLERİN “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT HALİ ” İLE  VERİLDİĞİNİ KABUL EDERSİNİZ. PANDA NOT (ÇALIŞANLARINI, MÜDÜRLERİNİ, YÖNETİCİLERİNİ, ACENTELERİ VE İŞTİRAKLERİNİ DAHİL ETMEK) HİZMETLERİN KULLANIMINA İLİŞKİN HERHANGİ BİR TÜR, AÇIK VEYA ZIMNİ GARANTİ VERMEZ. HİZMETLERİN KULLANILABİLİRLİĞİNE, HİZMETLERİN HERHANGİ BİR PARÇA ZAMANINDA VEYA HERHANGİ BİR KATILIM YERİNDEN VEYA DİĞER ZARARLI MALZEMELERDEN VEYA DİĞER HERHANGİ BİR DURUMDAN SAĞLANMASINA İLİŞKİN HİÇBİR GARANTİ VERMİYORUZ.

PANDA NOT’UN (ÇALIŞANLAR, MEMURLAR, YÖNETİCİLER, TEMSİLCİLER VE İŞTİRAKLERİNİ DAHİL) KABUL ETMEK İÇİN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, ÖZEL VEYA ÖRNEK ZARARLAR İÇİN SORUMLU OLMAYI KABUL ETMİYORSUNUZ; KARARLAR, ŞEREFİYE, İTİBAR, KULLANIM, VERİ VEYA DİĞER MADDİ OLMAYAN ZARARLAR: (I) HİZMETE ERİŞİM, KULLANIM VEYA KULLANMAMAK İÇİN ERİŞİM; (II) ALINAN VEYA HİZMETTEN ALINAN VEYA ALINAN VEYA ALAN İŞLEMLERDEN ALINAN VEYA VERİLEN YEDEK PARÇA VE HİZMETLERİN SATIN ALINMASI MALİYETİ; (III) İLETİMLERİNİZE VEYA VERİLERİNİZE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA DEĞİŞİKLİK; (IV) ÜÇÜNCÜ TARAFIN HİZMET İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARI VEYA DAVRANIŞLARI; VEYA (V) HİZMET İLE İLGİLİ DİĞER HUSUSLAR.

BAZI DEVLETLER VEYA DİĞER YARGI YETKİLERİ ARIZA VEYA SONRAKİ ZARARLAR İÇİN SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR VE İSTİSNALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

İçerik. Hizmetlerimizdeki Kaynaklar ve İletişim Üyelerimiz tarafından yüklenir veya yayınlanır. Panda Not, Kaynaklar veya İletişim üretmez, onaylamaz, yayınlamaz veya yüklemez. Sitemizde gördüğünüz İçerik ve sunulan görüşler, görüşler veya iddialar İçeriği yayınlayan ve görüşlerini yansıtmayan veya Panda Not’un resmi politikasını veya pozisyonunu yansıtan Üyelerindir. Panda Not, herhangi bir İçeriğin kalitesi, doğruluğu, etkinliği, yasallığı, uygunluğu veya diğer yönleriyle ilgili hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez.

Diğer Üyelerle Etkileşimler. Hizmetimiz aracılığıyla diğer Üyelerle iletişim kurabilir, etkileşim kurabilir veya başka bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Kendinizle ilgili herhangi bir bilgiyi başka bir Üyeyle veya başka biriyle paylaşırken önlem almak sizin sorumluluğunuzdadır ve Panda Not’u başka bir Hizmet Üyemizle olan etkileşimlerinizden doğabilecek herhangi bir sorumluluktan çıkarırsınız.

Üçüncü Taraf İçeriği. Hizmetlerimizi kullandıkça, Panda Not’a ait olmayan veyaPanda Not tarafından kontrol edilmeyen diğer web sitelerini ziyaret etmenin bağlantıları, reklamları veya başka yolları olabilir. Üçüncü taraf web sitelerine eriştiğinizde, bunu yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. Panda Not, diğer web siteleri veya hizmetler hakkında herhangi bir beyanda bulunamaz veya garanti vermez.

Üçüncü Taraf Hizmetleri. Hizmetler, diğer web sitelerine bağlantı vermenize veya Internet’teki diğer hizmetleri veya kaynakları Hizmetimizle (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) birlikte kullanmanıza izin verebilir ve Üçüncü Taraf Hizmetleri, Hizmetlere bağlantılar içerebilir. Üçüncü Taraf Hizmetlerine eriştiğinizde, bunu yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. Üçüncü Taraf Hizmetleri bizim kontrolümüz altında değildir ve bu tür Üçüncü Taraf Hizmetlerinin içeriği, işlevleri, doğruluğu, yasallığı, uygunluğu veya diğer herhangi bir yönünden sorumlu veya yükümlü olmadığımızı kabul etmektesiniz. Ayrıca, herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmeti aracılığıyla,üzerinde mevcut olan bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağımızı da kabul ve beyan edersiniz.

9. Bu Şartlardaki Değişiklikler

Bu Şartlarda zaman zaman değişiklik yapabiliriz. Yaptığımız değişiklikler sizin için önemli olduğunda, Hizmetlerimizi kullanmaya devam edip etmeyeceğinizi seçebilmeniz için bu değişiklikler yürürlüğe girmeden önce sizi bilgilendirmeye çalışırız. Size bildirmek için, Hesabınız için elimizdeki e-posta adresine bir mesaj gönderebilir, Hizmetlerimize bildirim gönderebilir veya size ulaşmak için diğer iletişim yöntemlerini kullanabiliriz.

Bu, Gizlilik Politikamızda, Telif Hakkı ve Ticari Marka Politikamızda, Topluluk Kurallarında, Satıcı Ücretlerinde ve Ödeme Oranları Politikamızda ve bu Koşulların bir parçası olarak dahil edilen diğer politikalarda yapılan periyodik değişiklikleri içerir.

Bildirim, değişikliklerin geçerli olacağı tarihi içerecektir. Değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmek, değişiklikleri kabul etmeniz anlamına gelir.

10. Şartların Yürürlükte Kalması

Panda Not’u kullanmayı bırakmaya karar verseniz veya Panda Not hesabınızı kapatsa bile, bu sözleşmenin bazı bölümleri geçerliliğini korur.

Hizmetlerimizi kullanmayı bırakırsanız veya Hesabınız herhangi bir nedenle veya Panda Not tarafından kapatılırsa aşağıdaki hükümler geçerli olur:

 • Ziyaretçi. Hizmetlerimize Ziyaretçi olarak erişmeye devam ederseniz, Ziyaretçiler için geçerli olan Şartlar sizin için de geçerlidir.
 • Fikri Mülkiyet Hakları. Yine de Bölüm 4.A’da açıklandığı gibi fikri mülkiyet haklarımıza uymanız gerekir ve İçerik yayınladıysanız Bölüm 4.B’ye tabidir.
 • Kaynakları Listeleme Kuralları. Kaynakları sattıysanız, daha önce satın almış veya indirmiş olan Üyeler için Kaynaklarınıza sürekli erişim gerektiren kurallarımız hala geçerlidir. Bu, üçüncü bir taraf aracılığıyla herhangi bir Kaynak içeriği barındırıyorsanız, söz konusu üçüncü taraf ana bilgisayar üzerinden erişimin sürdürülmesi gerektiği anlamına gelir.
 • Kaynak Satın Alma ve İndirme Kuralları. Hesabınız kapatıldıktan sonra, satın aldığınız veya indirdiğiniz Kaynakları nasıl kullanabileceğiniz ve bunları kimlerle paylaşabileceğiniz, Geri Ödeme Politikamız ve Ödeme Uyuşmazlıkları politikamızla ilgili lisans kurallarına uymanız gerekir.
 • Gizlilik Politikası. Sitemizi ziyaret etmeye devam ederseniz Ziyaretçilerden topladığımız veriler, Hesabınız kapatıldıktan sonra Hesap bilgilerinizi nasıl ele aldığımız ve kullandığımız ve İçeriği nasıl raporlayabileceğiniz de dahil olmak üzere, bu Şartların 6. Bölümü ve Gizlilik Politikamızın şartları geçerli olmaya devam etmektedir. gizlilik haklarınızı ihlal ettiğini düşündüğünüz
 • Kazançlar ve Ödemeler. Sizin tarafınızdan ödenmesi gereken son Ödemeler bu Koşullara tabidir ve Bölüm 5’e göre ödenecektir.
 • Panda Not ile anlaşmazlıklar. Sizinle PN ​​arasında, PN kullanımınızla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü yasal işlem, bu Şartların 10.A Bölümü’nün hükümlerine tabidir.
 • Garanti Reddi, Sorumluluğun Sınırlandırılması ve Tazminat (Bölüm 7 ve Bölüm 8). PN’nin garanti feragatnamesi geçerliliğini korur, PN’yi PN kullanımınızdan kaynaklanan kayıp veya hasarlardan sorumlu tutamazsınız ve yine de Hizmetleri kullanımınızdan kaynaklanan yasal işlemlere karşı PN’yi savunmanız gerekir.
11. Bizimle Nasıl İletişime Geçilir

destek@pandanot.com adresine e-posta göndererek ya da Bize Ulaşın formumuzu kullanarak bir mesaj göndererek bize ulaşabilirsiniz.

DMCA uyarınca bildirim göndermek için Telif Hakkı ve Ticari Marka Politikamızdaki talimatları uygulayın.